Generaatorid otse maaletoojalt

Generaatorid on suurepärased abilised elektrikatkestuste vältimiseks või elektri võimaldamiseks keerulistes olukordades. Generaatorid on eriotstarbelised, olles nii madalama kui kõrgema võimsusega, kompaktsemad või lokaalselt kasutatavad ning vastavalt omadustele erineb ka toodete hind. Kui üldiselt pöördutakse sooviga generaatorit soetada edasimüüjate poole, siis tegelikult on võimalik generaator soetada ka maaletoojalt.

Miks tasub generaator otse maaletoojalt soetada?

Generaatorite valik on kirju ning õige generaator oleneb tarbimisvajadusest, kasutamisviisist ning mugavusest. Tihti on keeruline leida endale kõige sobivam lahendus, ent pöördudes ostusooviga või küsimustega otse maaletooja poole, oskab maaletooja anda asjakohast nõu. Kuna maaletooja tunneb müüdavat toodet läbi ja lõhki, oskab klienditugi nõustada klienti lähtudes kliendi soovidest professionaalselt ning põhjalikult.

Maaletooja müüb tooteid vahendajata, mis võimaldab pakkuda klientidele soodsamat hinda ja olla heaks valikuks ka suurema koguse ostmisel. Genekas24 müüb kvaliteetseid generaatoreid nii kodukasutajatele, ettevõtetele kui ka edasimüüjatele, kes soovivad oma tootevalikut rikastada. Innustame kliente eritellimuste või koostööpakkumiste korral alati ühendust võtma – soovime pakkuda oma klientidele alati parimaid lahendusi.

Genekas24 generaatorite tootevalik

Genekas24 tootevalikus on Könner & Söhnen™ kvaliteetsed generaatorid. Tegemist on Saksamaal toodetud generaatoritega, mis on üheltpoolt taskukohased, ent tootmisel on silmas peetud ka kõrget kvaliteeti. Bränd on auhinnatud oma kõrge kvaliteedi, keskkonnasäästmise, kasutuslihtsuse ja funktsionaalsuse poolest, olles usaldatud valik klientidele nii Euroopas kui Põhja-Ameerikas. Brändi generaatorid vastavad rahvusvahelistele kvaliteedi-, tõhusus- ja keskkonnamõju standarditele, aga lisaks ka heitgaasistandardile EURO V.

Lisaks keskkonnasäästlikkusele on Könner & Söhnen™ tooted kaasaegsed, uuenduslikud ja töökindlad. Tootevalikusse kuuluvad nii bensiini-, diisli- kui ka hübriidgeneraatorid võimsusega alates 1 kW kuni 15,6 kVA. Mudelivalikus on erinevad generaatorid, mis on kasutamiseks näiteks kodumajapidamistes, tööstuses või ehituses, võimaldades toota deklareeritud pinget stabiilselt kogu kasutamise vältel.

Genekas24 tootevalikusse kuuluvad järgmised generaatorid:

  • Bensiinigeneraattorit
  • Invertterigeneraattorit
  • Dieselgeneraattorit
  • 2 sylinteriset dieselgeneraattorit
  • LPG/bensiinigeneraatorid

Generaatori tellimine Genekas24 kodulehelt

Generaatori tellimine Genekas24 kodulehelt on imelihtne. Kui oled sobiva generaatori valimisel kahevahel või vajad nõu, aitavad selgusele jõuda ning tekkinud küsimustele vastata meie klienditoe spetsialistid. Kui sobiv generaator on välja valitud, tuleb see vaid ostukorvi lisada ning kassasse suunduda. E-poest saab ostu sooritada igaüks, olgu tegemist tava- või ärikliendiga. Äriklientidel on kassas võimalik lisada enda ettevõtte andmed, erakliendid saavad nimetatud väljad täitmata jätta ning maksma suunduda.

Kui on soov teha Genekas24 e-poest suurem tellimus või teha meiega koostööd, võta meiega esmalt ühendust kodulehe kaudu. Leiame sinu vajadustele parima lahenduse!