Ühefaasiline diisel jõujaam KS 18-1YE

9599.00 

Pinge 230
Max võimsus 230 V, kVA
17.6
Hinnatud võimsus 230 V, kVA
16
Vool (max), А
76.52
Pistikupesad
1 x CEE 230 V 32 A
2 x Schuko 230 V
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
21
Kütusekulu***, l/h
3.7 (50% koormuse juures)
Korpuse tüüp
helikindel, niiskuskindel, iga ilmaga, vandaalivastane
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
72/97
Juhtseade
multifunktsionaalne digitaalne kontroller
Kontrolleri mudel
Datakom D300 2g
Generaatori tüüp
Stamford tüüpi, sünkroonne, ergutussüsteem, AC harjadeta, neljapooluseline
Mootori tüüp
Vesijahutusega neljasilindriline neljataktiline diiselmootor
Mootori bränd
YangDong
Mootori mudel
YSD490D
Mootori kiirus, U/min
1500
Jahutustüüp
vedel
Mootori pöörlemiskiiruse juhtimine
elektrooniline
Eelsoojendi +
Kütusepaagi maht, l
76
Karteri maht, l
8
Jahutusvedeliku maht, l
8
Mootori silindri töömaht, cm3
2540
Toiteväljundi kontroller
elektrooniline pingeregulaator, nutikas AVR
Mootori käivitamine
Automaatne ja manuaalne/väline
Aku, A·h
85
Akulaadija
integreeritud
Neto mõõdud (PxLxK), mm 2160 х 950 х 1250
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 2190 х 980 х 1270
Netokaal, kg 975
Brutokaal, kg 978
Kaitseklass
IP24
Nimipinge tolerants
max. 5%
Garantii
2 aastat
EAN kood 4260405365746

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, elektrijaama tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 21 TÖÖPÄEVA

SKU KS181YE Kategooria

Saksa kaubamärgi “Könner & Söhnen” HEAVY DUTY seeria ühefaasiline diiseljõujaam KS 18-1YE on töökindel generaatorikomplekt maksimaalse võimsusega 17,6 kVA.

Elektrijaamas on maailmatasemel mootoritootja YangDong vedelikjahutusega neljasilindriline mootor. YangDong Co., Ltd. on suurim mitmesilindriliste diiselmootorite tootja ja viimaste päevade kõrgtehnoloogiliste toodete tarnija enam kui 100 riiki, ühendades endas veatu töökindluse ja vastupidavuse ka kõige ekstreemsemates töötingimustes. YangDong Co., Ltd. hoiab tugevat kohalolekut Euroopa ja USA turgudel, nõudes tingimusteta vastavust kehtivatele elektrijaamade töökindluse, kütusesäästlikkuse, keskkonnasõbralikkuse ning tehnilise ja tööohutuse standarditele, mis tõestab kõige paremini toodete kõrget kvaliteeti. KS 18-1YE diiselgeneraator on varustatud automaatse pingeregulaatoriga neljapooluselise harjadeta vahelduvvoolugeneraatoriga, külmal aastaajal kasutamiseks mõeldud eelsoojendiga, 76-liitrise kütusepaagiga, mis pakub 21-tunnist autonoomset tööd ilma tankimiseta (kütusekulu on 3,7 liitrit tunnis keskmise 50% koormuse juures), ühendus automaatse start/stopp süsteemi jaoks ja iga ilmaga vandaalivastane helikindel korpus koos korrosioonivastase kattega.

Ettevõttesisese arendustegevuse ja Könner & Söhneni nõuetele vastavuse tõttu on kõigil elektrijaamadel deklareeritud spetsifikatsioonidele vastav võimsusvaru.

Suure jõudlusega diiselgeneraator KS 18-1YE on professionaalne seade, mis sisaldab kõrgtehnoloogiat, kuid seda on ka lihtne kasutada ja see suudab toita suure jõudlusega ühefaasilisi tarbijaid. Kaitstud pistikupesad ja klemmid elektritarbijate väliseks ühendamiseks lisavad diiselgeneraatorile mitmekülgsust.

Könner & Söhneni diiselgeneraatorid vastavad kõikidele teie vajadustele nii avarii- kui ka ooterežiimi toiteallikaks, et tagada jätkusuutlik elektrivarustus elamutele ja väikestele ärihoonetele.

MADALA KIIRUSEGA USALDUSVÄÄRNE YANGDONG MOOTOR

Kaasaegne YangDong 1500 RPM madalatel pööretel töötav mootor vastab oma kõrge kvaliteedi ja töökindlusega rahvusvahelistele standarditele ja kehtivatele kütusesäästlikkuse, keskkonnasõbralikkuse ning tehnilise ja tööohutuse eeskirjadele.

VEEJAHUTUS

Vesijahutusega mootorisüsteem tagab seadme töökindla töö ja hoiab ära mootori enneaegse rikke. Mootori tõhus jahutus võimaldab sellel generaatorikomplektil kokku puutuda kõrgete ümbritseva õhu temperatuuridega.

EELSOOJENDI

Mootori eelsoojendi hõlbustab elektrijaama käivitamist ilma mootorit koormamata, isegi külmal aastaajal miinustemperatuuridel. Süsteem eelsoojendab automaatselt mootori veesärgi vajaliku temperatuurini ja hoiab mootori temperatuuri, et hõlbustada mootori käivitamist iga ilmaga.

DIGITAALNE KONTROLLER

Kõiki toiminguid juhitakse kaasaegse multifunktsionaalse digitaalse kontrolleri kaudu. Kontroller võimaldab jälgida kõiki elektrijaama töönäidikuid, mugavaid käivitus- ja tööseadistusi, jälgida aku olekut, mootori pöörlemissagedust ja koormusele kohandatud kütusevarustust ning kaitset ülekuumenemise ja madala õlitaseme eest. Samuti annab see märku võimalikest riketest ja teatab hoolduse vajadusest.

HELIKINDEL

Kvaliteetne helikindel korpus vähendab oluliselt müra seadme töö ajal, parandab soojusjaotust ning kaitseb elektrijaama niiskuse ja kondensaadi sissepääsu, ebasoodsate ilmastikutingimuste ja rikkumiste eest. Korrosioonivastane pulbervärvimine tagab seadme pika tööea.

Lisaks aitavad madala müratasemega madalatel pööretel töötavad mootorid, mis on paigaldatud vibratsioonivastastele patjadele, vaiksemat tööd ja vähendavad aluse koormust.

Elektrijaamal on hädaseiskamisnupp mootori kiireks seiskamiseks hädaolukorras.

LIHTNE HOOLDUS

Korpusel on avad transpordiabivahendite jaoks, mis hõlbustavad seadme transportimist, transportimist ja paigaldamist. Laiad uksed võimaldavad hoolduse ajal hõlpsat juurdepääsu seadme osadele.

KASUTUSELEVÕTT EUROOPAS

Euroopas tõrgeteta töö tagamiseks läbivad Könner & Söhneni diiselelektrijaamad meie ettevõttesiseses teeninduskeskuses tööeelse hoolduse ja katsekäigu koos kõigi tööparameetrite jälgimisega. Elektrijaama väljundvõimsuse kontrollimiseks erinevates töötingimustes ja elektroonika juhtploki peenhäälestamiseks kasutatakse spetsiaalset laadimispinki.

KOKKUVÕTE

Könner & Söhnen KS 18-1YE diiseljõujaam on professionaalne seade, mis põhineb usaldusväärsel Deutzi mootoril ja millel on parimad jõudlusnäitajad. Tugevdatud osad ja mehhanismid, tugevdatud kinnitused ja liigendid vähendavad kulumist ja tagavad generaatorikomplekti pika ja usaldusväärse töö.

Jälgides hoolikalt Könneri ja Söhneni tootmise iga etappi, oleme loonud kvaliteetsete ja töökindlate HEAVY DUTY vaikse diiselgeneraatorite seeria, mis teenindab meie kliente veel palju aastaid.

Kõik Könneri ja Söhneni elektrijaamad läbivad põhjalikud testid ning tagavad suure jõudluse ja maksimaalse tootlikkuse.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring