Mootoriõli Könner & Söhnen 10W-30

7.29 

Universaalne mootoriõli

Könner & Söhneni kvaliteetne poolsünteetiline aastaringne mootoriõli bensiini- ja diiselmootoritele.

Toote kvaliteediklass: API SL/CF
Viskoossusklass: SAE 10W-30

Valmistatud USA Riikliku määrdeõlide instituudi (NLGI) ja Euroopa määrdeõlide instituudi (ELGI) liikme poolt.

TARNEAEG 5 TÖÖPÄEVA

Könner & Söhnen on Saksa kaubamärk, mis toodab Euroopa kvaliteettooteid, millel on kõik vajalikud CE-sertifikaadid.

Tootja

Mootoriõli on valmistatud USA Riikliku määrdeõlide instituudi (NLGI) ja Euroopa määrdeõlide instituudi (ELGI) liikme poolt vastavalt rahvusvaheliselt tunnustatud standarditele..

Keemiline koostis

Sisaldab maailmakuulsa Infineum Corporationi (UK) tipptasemel lisaainete komplekti, mis annab Könner & Söhnen TM mootoriõlile stabiilsuse kogu eluea jooksul.

Toote kvaliteediklass

See õli vastab ühele maailma kõrgeima API kvaliteediklassile SL / CF, hoiab ära lakkide ja mudade moodustumise, on katlakivi- ja korrosioonivastase toimega, sobib kasutamiseks tavalistes ja turbomootorites.

Viskoossusklass

SAE viskoossusklass on üks olulisemaid näitajaid! Viskoossus 10W-30 aitab kaasa maksimaalsele kütusesäästlikkusele. Sobib kasutamiseks igal aastaajal.

Kasutusala

Könner & Söhnen  õlide sari ULTRA Performance on ainulaadne adaptiivne valem, mis on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks autode, mootorrataste, generaatorite ja muude 4-taktiliste sisepõlemismootorite bensiini- ja diiselmootorites.

Könner & Söhneni mootoriõli kaitseb teie mootorit usaldusväärselt ka pikkade ja ekstreemsete koormuste korral, pikendades seega oluliselt selle kasutusiga. Antud õli kasutamine meie seadmetes tagab nende pikaajalise ja tõrgeteta töö.

Saada tootepäring