Ühefaasiline diisel jõujaam KS 18-1XM

7759.00 

Pinge 230
Max võimsus 230 V, kVA
17.6
Hinnatud jõud 230 V, kVA
16
Vool (max), А
76.52
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
15
Kütusekulu***, l/h
3.59 (at 50% load)
Korpuse tüüp
helikindel, niiskuskindel, iga ilmaga, vandaalivastane
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
72/97
Juhtseade
multifunktsionaalne digitaalne kontroller
Kontrolleri mudel
Datakom D300 2g
Generaatori tüüp
Stamford tüüpi, sünkroonne, ergutussüsteem, AC harjadeta, neljapooluseline
Mootori tüüp
Vesijahutusega neljasilindriline neljataktiline diiselmootor
Mootori mark
Xinchai
Mootori mudel
C490BD
Mootori kiirus, U/min
1500
Jahutustüüp
vedel
Mootori pöörlemiskiiruse juhtimine
mehaaniline
Eelsoojendi +
Kütusepaagi maht, l
53
Karteri maht, l
6.5
Jahutusvedeliku maht, l
5.3
Mootori silindri töömaht, cm3
2600
Toiteväljundi kontroller
elektrooniline pingeregulaator, nutikas AVR
Mootori käivitamine
Automaatne ja manuaalne/väline
Aku, A·h
85
Akulaadija
integreeritud
Neto mõõdud (PxLxK), mm 1850 х 740 х 1000
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 1880 х 770 х 1020
Netokaal, kg 732
Brutokaal, kg 735
Kaitseklass
IP24
Nimipinge tolerants
max. 5%
Garantii
2 aastat
EAN kood 4260405365715

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, elektrijaama tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 21 TÖÖPÄEVA

SKU KS181XM Kategooria

Saksa kaubamärgi “Könner & Söhnen” HEAVY DUTY seeria ühefaasiline diiseljõujaam KS 18-1XM on töökindel generaatorikomplekt maksimaalse võimsusega 17,6 kVA.

Elektrijaamal on madalal kiirusel töötav vedelikjahutusega Xinchai neljasilindriline mootor.

Xinchai Co. Ltd on maailmas tuntud mitmesilindriliste diiselmootorite (sh ehitus- ja põllumajandusmasinatele mõeldud) tootja, kellel on rohkem kui 40-aastane projekteerimise ja tootmise kogemus. Xinchai kõrgtehnoloogiline tootmine naudib laitmatut turule orienteeritust ja arendab tõhusamate parameetrite, väiksema kütusekulu ja väiksemate heitkogustega mootoreid. Diiselgeneraator KS 18-1XM on varustatud automaatse pingeregulaatoriga neljapooluselise harjadeta vahelduvvoolugeneraatoriga, külmal aastaajal kasutamiseks mõeldud eelsoojendiga, 53-liitrise kütusepaagiga, mis pakub 15-tunnist autonoomset tööd ilma tankimiseta (kütusekulu on 3,59 liitrit tunnis keskmise 50% koormuse juures), ühendus automaatse start/stopp-süsteemi jaoks ja iga ilmaga vandaalivastane helikindel korpus.

Ettevõttesisese arendustegevuse ja Könner & Söhneni nõuetele vastavuse tõttu on kõigil elektrijaamadel deklareeritud spetsifikatsioonidele vastav võimsusvaru.

Suure jõudlusega diiselgeneraator KS 18-1XM on professionaalne seade, mis sisaldab kõrgtehnoloogiat, kuid seda on ka lihtne kasutada ja see suudab toita suure jõudlusega ühefaasilisi tarbijaid.

Könner & Söhneni diiselgeneraatorid vastavad kõikidele teie vajadustele nii avarii- kui ka ooterežiimi toiteallikaks, et tagada jätkusuutlik elektrivarustus elamutele ja väikestele ärihoonetele.

MADALA KIIRUSEGA USALDUSVÄÄRNE XINCHAI MOOTOR

The Xinchai 1500 RPM low-speed engine is the best cost-effective solution designed with the latest technology using the most advanced equipment. The cost-effective engine provides optimum performance and has a long service life for sustained use. A mechanical engine speed control unit adjusts the engine speed and controls the quality of the electrical power produced by the generator.

VEEJAHUTUS

Vesijahutusega mootorisüsteem tagab seadme töökindla töö ja hoiab ära mootori enneaegse rikke. Mootori tõhus jahutus võimaldab sellel generaatorikomplektil kokku puutuda kõrgete ümbritseva õhu temperatuuridega.

EELSOOJENDI

Mootori eelsoojendi hõlbustab elektrijaama käivitamist ilma mootorit koormamata, isegi külmal aastaajal miinustemperatuuridel. Süsteem eelsoojendab automaatselt mootori veesärgi vajaliku temperatuurini ja hoiab mootori temperatuuri, et hõlbustada mootori käivitamist iga ilmaga.

DIGITAALNE KONTROLLER

Kõiki toiminguid juhitakse kaasaegse multifunktsionaalse digitaalse kontrolleri kaudu. Kontroller võimaldab jälgida kõiki elektrijaama töönäidikuid, mugavaid käivitus- ja tööseadistusi, jälgida aku olekut, mootori pöörlemissagedust ja koormusele kohandatud kütusevarustust ning kaitset ülekuumenemise ja madala õlitaseme eest. Samuti annab see märku võimalikest riketest ja teatab hoolduse vajadusest.

HELIKINDEL

Kvaliteetne helikindel korpus vähendab oluliselt müra seadme töö ajal, parandab soojusjaotust ning kaitseb elektrijaama niiskuse ja kondensaadi sissepääsu, ebasoodsate ilmastikutingimuste ja rikkumiste eest. Elektrijaama suhteliselt kompaktne suurus annab selle paigutamiseks rohkem ruumi. Korrosioonivastane pulbervärvimine aitab kaasa seadme pikemale kasutuseale.

Lisaks aitavad madala müratasemega madalatel pööretel töötavad mootorid, mis on paigaldatud vibratsioonivastastele patjadele, vaiksemat tööd ja vähendavad aluse koormust.

Elektrijaamal on hädaseiskamisnupp mootori kiireks seiskamiseks hädaolukorras.

LIHTNE HOOLDUS

Korpusel on avad transpordiabivahendite jaoks, mis hõlbustavad seadme transportimist, transportimist ja paigaldamist. Laiad hingedega uksed korpuse mõlemal küljel tagavad takistusteta juurdepääsu seadme osadele, et hõlbustada diiselgeneraatori põhikomponentide hooldamist.

KASUTUSELEVÕTT EUROOPAS

Euroopas tõrgeteta töö tagamiseks läbivad Könner & Söhneni diiselelektrijaamad meie ettevõttesiseses teeninduskeskuses tööeelse hoolduse ja katsekäigu koos kõigi tööparameetrite jälgimisega. Elektrijaama väljundvõimsuse kontrollimiseks erinevates töötingimustes ja elektroonika juhtploki peenhäälestamiseks kasutatakse spetsiaalset laadimispinki.

KOKKUVÕTE

Könner & Söhnen KS 18-1XM diiseljõujaam on tipptasemel seade, mis põhineb maailmakuulsal Xinchai mootoril, millel on suurepärane jõudlus, väiksem kütusekulu ja väiksem heitkogus. Tugevdatud osad ja mehhanismid, tugevdatud kinnitused ja liigendid vähendavad kulumist ja tagavad generaatorikomplekti pika ja usaldusväärse töö.

Jälgides hoolikalt Könner & Söhneni tootmise iga etappi, oleme loonud kvaliteetsete ja töökindlate HEAVY DUTY Silent diiselgeneraatorite seeria, mis teenib meie kliente veel palju aastaid.

Kõik Könner & Söhneni elektrijaamad läbivad range testimise ning tagavad suure jõudluse ja maksimaalse tootlikkuse.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring