Ühefaasiline diisel jõujaam KS 18-1DE-G

12459.00 

Pinge 230
Maximum võimsus 230 V, kVA
17.6
Hinnatud jõud 230 V, kVA
16
Vool (max), А
76.52
Väljalaskeavad
1 x CEE 230 V 32 A
2 x Schuko 230 V
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
17
Kütusekulu***, l/h
3.3 (at 50% load)
Korpuse tüüp
helikindel, niiskuskindel, iga ilmaga, vandaalivastane, korrosioonivastane galvaaniline kate
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
72/97
Juhtseade
multifunktsionaalne digitaalne kontroller
Kontrolleri mudel
Datakom D300 2g
Generaatori tüüp
Stamford tüüpi, sünkroonne, ergutussüsteem, AC harjadeta, neljapooluseline
Mootori tüüp
Vesijahutusega neljasilindriline neljataktiline diiselmootor
Mootori mark
Deutz
Mootori mudel
BFM3 G1
Mootori kiirus, U/min
1500
Jahutustüüp
vedel
Mootori pöörlemiskiiruse juhtimine
elektrooniline
Eelsoojendi
+
Kütusepaagi maht, l
55
Karteri maht, l
7.5
Jahutusvedeliku maht, l
15.8
Mootori silindri töömaht, cm3
3170
Toiteväljundi kontroller
elektrooniline pingeregulaator, nutikas AVR
Mootori käivitamine
Automaatne ja manuaalne/väline
Aku, A·h
85
Akulaadija
integreeritud
Neto mõõdud (PxLxK), mm
2160 х 950 х 1250
Bruto mõõdud (PxLxK), mm
2190 х 980 х 1270
Netokaal, kg
852
Brutokaal, kg
855
Kaitseklass
IP24
Nimipinge tolerants
max. 5%
Garantii
2 aastat
EAN code 4260405365753

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, elektrijaama tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 21 TÖÖPÄEVA

SKU KS181DEG Kategooria

Saksa kaubamärgi “Könner & Söhnen” HEAVY DUTY seeria ühefaasiline diiseljõujaam KS 18-1DE-G on töökindel generaatorikomplekt maksimaalse võimsusega 17,6 kVA.

Elektrijaamal on madalal kiirusel töötav vedelikjahutusega Deutzi neljasilindriline mootor. Saksa ettevõttel Deutz on 150-aastane diiselmootorite (sealhulgas auto- ja põllumajandusmasinatele mõeldud) valmistamise ajalugu, mis sisaldavad tipptehnoloogiaid ja materjale, kõrget kvaliteeti, töökindlust, tõrgeteta jõudlust ja vastupidavust. Deutzi mootorid näitavad suurepärast jõudlust kõige ebasoodsamates tingimustes ja taluvad maksimaalset koormust, ilma et see kahjustaks kasutusiga. Lisaks on diiselgeneraator KS 18-1DE-G varustatud neljapooluselise harjadeta vahelduvvoolugeneraatoriga automaatse pingeregulaatoriga, eelsoojendiga külmal aastaajal kasutamiseks, 55-liitrise kütusepaagiga, mis pakub 17-tunnist autonoomset tööd ilma tankimine (kütusekulu on 3,3 liitrit tunnis keskmise 50% koormuse juures), automaatse start/stopp süsteemi ühendamise võimalusega ja iga ilmaga vandaalivastane helikindel korpus korrosioonivastase kattega.

Ettevõttesisese arendustegevuse ja Könner & Söhneni nõuetele vastavuse tõttu on kõigil elektrijaamadel deklareeritud spetsifikatsioonidele vastav võimsusvaru.

Võimas diiselgeneraator KS 18-1DE-G on professionaalne seade, mis on välja töötatud täiustatud tehnoloogiate abil, samas kui lihtsalt kasutatav seade, mis suudab toita ühefaasilisi tarbijaid. Kasutamise universaalsuse tagamiseks on diiselgeneraator varustatud kaitstud pistikupesade ja toiteklemmidega tarbijate väliseks ühendamiseks.

Könner & Söhneni diiselgeneraatorid vastavad kõikidele teie vajadustele nii avarii- kui ka ooterežiimi toiteallikaks, et tagada jätkusuutlik elektrivarustus elamutele ja väikestele ärihoonetele.

MADALA KIIRUSEGA USALDUSVÄÄRNE DEUTZ MOOTOR

Moodne madalal kiirusel töötav Deutz 1500 p/min mootor tagab optimaalse jõudluse, pikema kasutusea pikaajaliseks kasutamiseks ning ökonoomse kütusekulu, muutes Saksa kaubamärgi elektrijaamad üheks kõige kuluefektiivsemaks seadmeks. Elektrooniline mootori pöörete kontrollsüsteem on arvuti abil töötav automaatne mootori pöörlemissageduse regulaator, mis reageerib kiiresti koormuse muutustele, parandab elektrijaamas toodetava elektrienergia kvaliteeti ja tagab stabiilseima sageduse 50 Hz.

VEEJAHUTUS

Vesijahutusega mootorisüsteem tagab seadme töökindla töö ja hoiab ära mootori enneaegse rikke. Mootori tõhus jahutus võimaldab sellel generaatorikomplektil kokku puutuda kõrgete ümbritseva õhu temperatuuridega.

EELSOOJENDI

Mootori eelsoojendi hõlbustab elektrijaama käivitamist ilma mootorit koormamata, isegi külmal aastaajal miinustemperatuuridel. Süsteem eelsoojendab automaatselt mootori veesärgi vajaliku temperatuurini ja hoiab mootori temperatuuri, et hõlbustada mootori käivitamist iga ilmaga.

DIGITAALNE KONTROLLER

Kõiki toiminguid juhitakse kaasaegse multifunktsionaalse digitaalse kontrolleri kaudu. Kontroller võimaldab jälgida kõiki elektrijaama töönäidikuid, mugavaid käivitus- ja tööseadistusi, jälgida aku olekut, mootori pöörlemissagedust ja koormusele kohandatud kütusevarustust ning kaitset ülekuumenemise ja madala õlitaseme eest. Samuti annab see märku võimalikest riketest ja teatab hoolduse vajadusest.

HELIKINDEL

Kvaliteetne helikindel korpus vähendab oluliselt müra seadme töö ajal, parandab soojusjaotust ning kaitseb elektrijaama niiskuse ja kondensaadi sissepääsu, ebasoodsate ilmastikutingimuste ja rikkumiste eest. Korrosioonivastane pulbervärvimine tagab seadme pika tööea.

Lisaks aitavad madala müratasemega madalatel pööretel töötavad mootorid, mis on paigaldatud vibratsioonivastastele patjadele, vaiksemat tööd ja vähendavad aluse koormust.

Elektrijaamal on hädaseiskamisnupp mootori kiireks seiskamiseks hädaolukorras.

LIHTNE HOOLDUS

Korpusel on avad transpordiabivahendite jaoks, mis hõlbustavad seadme transportimist, transportimist ja paigaldamist. Laiad uksed võimaldavad hoolduse ajal hõlpsat juurdepääsu seadme osadele.

KASUTUSELEVÕTT EUROOPAS

Könner & Söhneni diiselelektrijaamad läbivad kasutuselevõtueelse ettevalmistuse ja testkäivituse, kontrollides kõikide korrektse töötamise parameetrite järgimist Euroopas meie ettevõttesiseses teeninduskeskuses. Elektrijaama väljundvõimsuse kontrollimiseks erinevates töötingimustes ja elektroonika juhtseadme peenhäälestamiseks kasutatakse spetsiaalset laadimispinki.

KOKKUVÕTE

Könner & Söhnen KS 18-1DE-G diiseljõujaam on professionaalne seade, mis põhineb usaldusväärsel Deutzi mootoril ja millel on parimad jõudlusnäitajad. Tugevdatud osad ja mehhanismid, tugevdatud kinnitused ja liigendid vähendavad kulumist ja tagavad generaatorikomplekti pika ja usaldusväärse töö.

Jälgides hoolikalt Könneri ja Söhneni tootmise iga etappi, oleme loonud kvaliteetsete ja töökindlate HEAVY DUTY vaikse diiselgeneraatorite seeria, mis teenindab meie kliente veel palju aastaid.

Kõik Könneri ja Söhneni elektrijaamad läbivad põhjalikud testid ning tagavad suure jõudluse ja maksimaalse tootlikkuse.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring