LPG/Bensiinigeneraator KS 3000G

509.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
Könner&Söhnen DUAL FUEL seeria LPG/bensiinigeneraatorid
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine käsitsi starteriga

509.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
3.0
Nominaalne võimsus, kW
2.6
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
13.04
Pistikupesad
2 x Schuko 230 V
Kütusepaagi maht, l
15
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
15
LED ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
68/93
Võimsus DC, V/А
12/8.3
Mootori mudel
KS 210
Mootori tüüp
LPG/bensiinmootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hj/kW
7.0/5.15
Karteri maht, l
0.6
Mootori silindri töömaht, cm3
208
Toiteväljundi kontroller
Intelligentne pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine
Manuaalne
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 580x430x440
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 610x455x485
Netokaal, kg 45.4
Brutokaal, kg 47.5
EAN kood 4260405361106

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS3000G Kategooria ,

1 laos

DUAL FUEL seeria Könner & Söhneni KS 3000G LPG / bensiinigeneraatori on praegu klientide seas kõige populaarsem tänu oma tõhususele ja keskkonnasõbralikkusele. Generaator võib töötada nii bensiinil kui ka vedelgaasil (propaan-butaan).

Generaatori töötamine gaasil pikendab mootori kasutusiga. Kaasas on kõik vajalikud balloonide ühendused: generaator on varustatud veeldatud gaasi vooliku ja kahe rõhureduktoriga; lihtsalt ühendage generaator oma silindriga. Generaator ei sobi gaasijuhtmega ühendamiseks. Vajadusel saab vedelgaasi/bensiini mudeleid mugavalt bensiinirežiimile lülitada. Võimas Können & Söhnen ühesilindriline, õhkjahutusega, neljataktiline mootor tagab generaatori stabiilse ja usaldusväärse töö.

KOMPLEKT

Komplekt sisaldab kõike, mida vajate LPG kütusega kasutamiseks:
1. Sisseehitatud reduktor, mis tagab gaasivarustuse mootori töötamise ajal ja hoiab ära gaasilekke. Samuti lõpetab gaasivarustuse, kui generaator on välja lülitatud.
2. 1,5 m pikkune voolik tagab gaasiballooni ühendamiseks mugava ühenduse.
3. Voolik on varustatud täiendava reduktoriga, mis on paigaldatud balloonile, et suurendada gaasijuhtme töökindlust. See vähendab rõhku ning välistab gaasiühenduse ülekoormamise võimaluse. Ühendage generaator silindriga ja käivitage mootor.

KESKKONNASÕBRALIK MOOTOR

Suure jõudlusega Können & Söhnen mootorid vastavad uusimatele EURO V heitgaasistandarditele. Igal mootoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja teeninduse kvaliteeti. Gaasi kasutamine kütusena annab atmosfääri vähem kahjulikke heitgaase.

MAJANDUSLIKULT KASULIK

Gaasi kasutamine kütusena vähendab oluliselt seadme töötamise kütusekulusid ning bensiiniga töötava generaatori ja DUAL FUEL hübriidgeneraatori väärtuste erinevus tasub end kiiresti ära.

KASUTAMISE MITMESUGUSLIK

Gaasi hoidmiseks saate kasutada nii kaasaskantavat gaasiballooni, kui ka statsionaarse võimsusega bensiinigeneraatorit (gasholder). Ühenduse peab tegema sertifitseeritud spetsialist. Rõhk toitesüsteemis ei tohi ületada 16 baari.

PARENDATUD MOOTORI EFEKTIIVSUS

Veeldatud gaasil töötades tekitab mootor vähem vibratsiooni, mis hõlbustab generaatori pikka ja stabiilset tööd ning pikendab mootori tööiga.

 100% VASKMÄHISEGA ALTERNATOR

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud tipptasemel, 100% vasest mähisega sünkroongeneraatoriga. Vaskmähis talub maksimaalseid koormusi ilma et tekiks kahjusi ja tagab generaatorikomplekti pikaajalise usaldusväärse töö.

MUGAV ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Generaatori ergonoomiline juhtpaneel võimaldab masina tööd mugavalt juhtida just tänu selgele funktsioonide asukohale: kaasaegne LED-ekraan (loendurid, sagedus, pinge), avariilüliti (kaitselüliti), madala õlitaseme andur, pistikupesad, klemmid ja palju muud.

TERASPAAK

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud suuremahulise, terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub paagil.

AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Kõik Könner & Söhnen generaatori mudelid on vibratsiooni vähendamiseks varustatud kummijalgadega. Töötav generaator ei riku seetõttu põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring