Invertergeneraator KS 8100iEG

1399.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
Invertergeneraator firmalt Könner & Söhnen
Mootoriõli vahetus KS 4000iEG S / KS 4000iE S / KS 4000iE S ATS generaatoritel

1399.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
8.0**
Nominaalne võimsus, kW
7.2**
Sagedus, Hz
50
Kehtiv (max), А
34.8
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
1 x CEE 230 V 32 A
Mootori käivitamine
Elektriline
Kütusepaagi maht, l
20
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
7.1
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
70/95
Võimsus DC, V/А
12V/8.3A
USB-väljund
5V/1A
5V/2.1A
Mootori mudel
KS 480i
Mootori silindri töömaht, cm3
458
Mootori tüüp
LPG/bensiinmootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp
16
Paralleelühenduse võimalus
Karteri maht, l
1.1
Aku, A·h
1.6
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 765х505х555
Netokaal, kg 68
Brutokaal, kg 74
EAN kood 4260405364817

**Vedelgaasiga töötamine vähendab generaatori võimsust 10%.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

Invertergeneraator KS 8100iEG on kasutajasõbralik kaasaskantav energiaallikas. Inverteriga bensiinimootoriga generaatorite valikus on mudelid võimsusega 1,8–8,0 kW. Elektrienergia topeltmuundamine tagab puhta siinuslaine ja 50 Hz sageduse, mis tagab tundliku ja ülitäpse elektroonika usaldusväärse töö.

Kõik mudelid põhinevad jõulistel mootoritel, mis vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sh EURO V. Könner & Söhnen invertergeneraatorite mootoritel on Economy režiim, mis võimaldab kasutada generaatorit madalatel pööretel ja vähendab kütusekulu kuni 50%.

 

PUHAS SIINUSLAINE

Sisseehitatud mikroprotsessori juhtimisega elektroonikaseade jälgib generaatori tööd ja tagab stabiilse väljundpinge 230V 50Hz sinusoidi kujul, mis sobib tundliku elektroonika töökindlaks tööks.

KOMPLEKT

Komplekt sisaldab kõike, mida vajate LPG kütusena kasutamiseks:
1. 1,5 m pikkune voolik gaasiballooni ühendamiseks tagab mugava ühenduse. Lihtsalt ühendage generaator silindriga ja käivitage mootor.
2. Voolik on varustatud reduktoriga, mis on paigaldatud balloonile, et suurendada gaasijuhtme töökindlust. See vähendab rõhku ja välistab gaasiühenduse ülekoormamise võimaluse. Lihtsalt ühendage generaator silindriga ja käivitage mootor.

KASUTAMISE MITMEKÜLGSUS

Gaasi hoidmiseks saate kasutada nii kaasaskantavat gaasiballooni, kui ka statsionaarse võimsusega generaatorit (gasholder). Ühenduse peab tegema sertifitseeritud spetsialist. Rõhk toitesüsteemis ei tohi ületada 16 bari.

VASTUPIDAV MOOTOR

Könner & Söhneni töökindlat mootorit iseloomustab suurem kestvus, pikk ja stabiilne talitlus ning vastavus kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas EURO V.

ÖKONOOMNE REŽIIM

Ergonoomiline juhtpaneel on varustatud kütusesäästu režiimi lülitiga. See režiim vähendab väikese koormuse korral mootori väiksemate pöörete tõttu kütusekulu kuni 50%.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Kõigi funktsioonide mugav asukoht: multifunktsionaalne LED-ekraan (tunniloendur, sagedus, pinge), töörežiimi indikaator, ülekoormus- ja lühisekaitse, madala õlitaseme andur, Reset-nupp juhtimissüsteemi lähtestamiseks ja pingevarustuse taastamiseks, kaks USB-väljundit (5V) /1A, 5V/2,1A), 230 V pistikupesad ja maandusklemm.

ÖKONOOMNE VALIK

Gaasi kasutamine kütusena vähendab oluliselt seadme töötamise kütusekulusid ning Könner & Söhneni bensiiniga töötava generaatori ja DUAL FUEL hübriidgeneraatori väärtuste erinevus tasub end kiiresti ära.

KÕRGE KVALITEEDIGA MÄHIS

Könner & Söhneni invertergeneraatorid on varustatud tugeva harjadeta generaatoriga, millel on 100% vaskmähis. Tipptasemel kompaktne püsimagnetgeneraator on paigutatud plastikust korpusesse ja talub maksimaalset koormust ilma kahjustusteta, et tagada generaatorikomplekti pikaajaline ja usaldusväärne töö.

TRANSPORDIKOMPLEKT

Könner & Söhnen Inverter generaatorid on varustatud transpordisüsteemiga, mis hõlbustab liikumist. Kaks ratast ja käepide, mis generaatori liigutamisel üles tõusevad, tagavad mugava transportimise ja liikuvuse.

LISATARVIKUD

Generaator on varustatud lisatarvikutega: süüteküünla mutrivõti, voolik rõhualandajaga, PH2 kruvikeeraja 6,0 mm.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring