Invertergeneraator KS 8100iE ATSR

1429.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
Invertergeneraator firmalt Könner & Söhnen
Kolm-ühes universaalne lihtne mootori käivitamise/seiskamise süsteem

1429.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
8.0
Nominaalne võimsus, kW
7.2
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
34.8
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
1 x CEE 230 V 32 A
Mootori käivitamine
Electric
Kütusepaagi maht, l
20
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
7.1
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
70/95
Võimsus DC, V/А
12V/8.3A
USB-väljund
5V/1A, 5V/2.1A
Mootori mudel
KS 480i
Mootori silindri töömaht, cm3
458
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp
16
Paralleelühenduse võimalus
ATS väljund
+
Karteri maht, l
1.1
Aku, A·h
1.6
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 600х510х560
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 725х505х555
Netokaal, kg 68
Brutokaal, kg 71
EAN kood 4260405364725

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS8100IEATSR Kategooria ,

Inverteriga bensiinimootoriga generaator on kasutajasõbralik kaasaskantav energiaallikas. Invertergeneraatorite valikus on mudelid võimsusega 1,8–8,0 kW. Elektrienergia topeltmuundamine tagab puhta siinuslaine ja sageduse 50 Hz, mis tagab tundliku ja ülitäpse elektroonika usaldusväärse töö.

Kõik mudelid põhinevad jõulistel mootoritel, mis vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sh EURO V. K&S invertergeneraatorite mootoritel on Economy režiim, mis võimaldab kasutada generaatorit madalatel pööretel ja vähendab kütusekulu kuni 50%.

 

PUHAS SIINUSLAINE

Sisseehitatud mikroprotsessori juhtimisega elektroonikaseade jälgib generaatori tööd ja tagab stabiilse väljundpinge 230V 50Hz sinusoidi kujul, mis sobib tundliku elektroonika töökindlaks tööks.

VASTUPIDAV MOOTOR

Könner & Söhneni töökindlat mootorit iseloomustab suurem kestvus, pikk ja stabiilne talitlus ning vastavus kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas EURO V.

KOLM-ÜHES LIHTNE MOOTORI KÄIVITUS

Kolm-ühes universaalne mootorilüliti generaatori lihtsaimaks ja mugavaimaks käivitamiseks ühendab endas kütuseklapi, õhuklapi ja elektrimootori käivitamise funktsioonid.

ÖKONOOMNE REŽIIM

Ergonoomiline juhtpaneel on varustatud kütusesäästu režiimi lülitiga. See režiim vähendab väikese koormuse korral mootori väiksemate pöörete tõttu kütusekulu kuni 50%.

AUTOMAATNE ÜLEKANDE LÜLITI

ATS (Automatic Transfer Switch) seade käivitab automaatselt generaatori ja edastab sellele koormuse, kui põhitoiteallikas on lahti ühendatud, ning peatab generaatori automaatselt, kui tsentraalne toiteallikas taastub. ATS-väljundil on 8-kontaktiline pistik ATS-seadme KS ATS 4/25 Bensiin ühendamiseks.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Kõigi funktsioonide mugav asukoht: multifunktsionaalne LED-ekraan (tunniloendur, sagedus, pinge), töörežiimi indikaator, ülekoormus- ja lühisekaitse, madala õlitaseme andur, Reset-nupp juhtimissüsteemi lähtestamiseks ja pingevarustuse taastamiseks, kaks USB-väljundit (5V) /1A, 5V/2.1A), tüüpiline 12 V auto pistikupesa paljude autoseadmete, vidinate ja akulaadimise jaoks, 230 V pistikupesad ja maandusklemm.

KÕRGE KVALITEEDIGA MÄHIS

Könner & Söhneni invertergeneraatorid on varustatud tugeva harjadeta generaatoriga, millel on 100% vaskmähis. Tipptasemel kompaktne püsimagnetgeneraator on paigutatud plastikust korpusesse ja talub maksimaalset koormust ilma kahjustusteta, et tagada generaatorikomplekti pikaajaline ja usaldusväärne töö.

TRANSPORDIKOMPLEKT

Könner & Söhnen Inverter generaatorid on varustatud transpordisüsteemiga, mis hõlbustab liikumist. Kaks ratast ja käepide, mis generaatori liigutamisel üles tõusevad, tagavad mugava transportimise ja liikuvuse.

TÄIENDAVAD TARVIKUD

Generaator on varustatud lisatarvikutega: kruvikeeraja, küünlavõti.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring