Invertergeneraator KS 5500iEG S

1159.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
Invertergeneraator firmalt Könner & Söhnen
Kolm-ühes universaalne lihtne mootori käivitamise/seiskamise süsteem

1159.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
5.5
Nominaalne võimsus, kW
5.0
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
23.9
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V, 1 x CEE 230 V 32 A
Mootori käivitamine
Manuaal/elektriline
Kütusepaagi maht, l
13.5
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
8.4
LED-ekraan
Koormus, kütusetase, pinge, sagedus, tööaeg; ülekoormusnäidik, pingenäidik, õlitaseme näidik.
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
66/91
Võimsus DC, V/А
12V/8.3A
USB-väljund
5V/1A
5V/2.1A
Mootori mudel
KS 330i
Mootori silindri maht, cm3
312
Mootori tüüp
LPG/bensiinmootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp
9.5
Paralleelühenduse võimalus
+
Karteri maht, l
0.85
Aku, A·h
1.6
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 610x470x535
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 680х510х605
Netokaal, kg 52
Brutokaal, kg 57.8
EAN kood 4260405365579

 

**Vedelgaasiga töötamine vähendab generaatori võimsust 10%.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

Saadaval järeltellimisel

Saksa kaubamärgi “Könner & Söhnen” LPG/bensiini invertergeneraator KS 5500iEG S on mugav ja kompaktne madala müratasemega elektrienergia allikas. Selle mudeli üks peamisi omadusi on see, et see toodab elektrivoolu puhta siinuslainega.

Kõik mudelid põhinevad jõulistel mootoritel, mis vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sh EURO V. K&S invertergeneraatorite mootoritel on Economy režiim, mis võimaldab kasutada generaatorit madalatel pööretel ja vähendab kütusekulu kuni 50%. Vaskmähisega generaator ja suure jõudlusega K&S mootor garanteerivad tõrgeteta ja pikaajalise töö ning vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele. LED-ekraan võimaldab jälgida generaatori tööd ja õigeaegselt teostada sel

 

PUHAS SIINUSLAINE

Sisseehitatud mikroprotsessori juhtimisega elektroonikaseade jälgib generaatori tööd ja tagab stabiilse väljundpinge 230V 50Hz sinusoidi kujul, mis sobib tundliku elektroonika töökindlaks tööks.

LPG/BENSIIN

Generaator töötab nii bensiinil kui ka vedelgaasil (propaan-butaan) ning sisaldab kõike LPG kütusena kasutamiseks vajalikku: reduktoriga voolikut, mis tagab gaasiballooni töökindla ühenduse. Lihtsalt ühendage generaator gaasiballooniga ja käivitage mootor.

KASUTAMISE MITMEKÜLGSUS

Gaasi hoidmiseks saate kasutada nii kaasaskantavat gaasiballooni, kui ka statsionaarse võimsusega generaatorit (gasholder). Ühenduse peab tegema sertifitseeritud spetsialist. Rõhk toitesüsteemis ei tohi ületada 16 bari.

MADAL MÜRATASE

Tänu spetsiaalsele kaitsekorpusele, mis tagab minimaalse mürataseme 66 dB, on seadme töö võimalikult mugav ega häiri teisi.

ÖKONOOMNE REŽIIM

Ergonoomiline juhtpaneel on varustatud kütusesäästu režiimi lülitiga. See režiim vähendab väikese koormuse korral mootori väiksemate pöörete tõttu kütusekulu kuni 50%.

VASTUPIDAV MOOTOR

Könner & Söhneni töökindlat mootorit iseloomustab suurem kestvus, pikk ja stabiilne talitlus ning vastavus kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas EURO V.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Kõigi funktsioonide mugav asukoht: multifunktsionaalne LED-ekraan (tunniloendur, sagedus, pinge), töörežiimi indikaator, ülekoormus- ja lühisekaitse, madala õlitaseme andur, lähtestusnupp juhtsüsteemi lähtestamiseks ja pingevarustuse taastamiseks, pistik seadme paralleelseks ühendamiseks generaatorid, kaks USB väljundit (5V/1A, 5V/2.1A), 230 V pistikupesa ja maandusklemm.

KÕRGE KVALITEEDIGA MÄHIS

Könner & Söhneni invertergeneraatorid on varustatud tugeva harjadeta generaatoriga, millel on 100% vaskmähis. Tipptasemel kompaktne püsimagnetgeneraator on paigutatud plastikust korpusesse ja talub maksimaalset koormust ilma kahjustusteta, et tagada generaatorikomplekti pikaajaline ja usaldusväärne töö.

PARALLEELÜHENDUS

Paralleelühendus tagab suurema võimsuse. Kasutades generaatori spetsiaalsesse pistikupessa ühendatud paralleelühendusseadet, saate generaatoreid siduda ja ühendada suurema võimsusega seadmetega. See sobib kõikidele Könner & Söhneni invertergeneraatoritele, välja arvatud KS 8100 seeria mudelitele (KS 8100iE, KS 8100iEG, KS 8100iE ATSR, KS 8100iEG ATSR).

TRANSPORDIKOMPLEKT

Könner & Söhnen Inverter generaatorid on varustatud transpordisüsteemiga, mis hõlbustab liikumist. Kaks ratast ja käepide, mis on generaatori liigutamisel  ülestõstetav, tagavad mugava transportimise ja liikuvuse.

TARVIKUD KOMPLEKT

Generaator on varustatud lisatarvikutega: süüteküünla mutrivõti, täitelehter, paralleelühenduskaabel, rõhualandajaga voolik, 16 А Schuko pistik, PH2 kruvikeeraja 6,0 mm, 32 А CEE pistik.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring