Invertergeneraator KS 4000iEG S

1049.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
Invertergeneraator firmalt Könner & Söhnen
Kolm-ühes universaalne lihtne mootori käivitamise/seiskamise süsteem

1049.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
4.0**
Nominaalne võimsus, kW
3.5**
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
17.4
Pistikupesad
2 x Schuko 230 V
Mootori käivitamine
Manuaal/elektriline
Kütusepaagi maht, l
12
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
7.8
LED-ekraan
Koormus, kütusetase, pinge, sagedus, tööaeg; ülekoormusnäidik, pingenäidik, õlitaseme näidik.
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
66/91
Võimsus DC, V/А
+
USB-väljund
5V/1A
5V/2.1A
Mootori mudel
KS 240i
Mootori silindri maht, cm3
223
Mootori tüüp
LPG/bensiinmootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp
7.5
Paralleelühenduse võimalus
+
Karteri maht, l
0.6
Aku, A·h
1.6
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 620x440x510
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 630х475х570
Netokaal, kg 40
Brutokaal, kg 46
EAN kood 4260405364756

 

**Vedelgaasiga töötamine vähendab generaatori võimsust 10%.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

Saadaval järeltellimisel

Saksa kaubamärgi Könner & Söhnen LPG/bensiini invertergeneraator KS 4000iEG S on mugav, kompaktne ja peaaegu müravaba elektritoiteallikas. Selle mudeli üheks peamiseks omaduseks on, et see toodab elektrivoolu puhta siinuslainega.

Kõik mudelid põhinevad vastupidavatel mootoritel, mis vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sh EURO V. K&S invertergeneraatorite mootoritel on Economy režiim, mis võimaldab kasutada generaatorit madalatel pööretel ja vähendab kütusekulu kuni 50%. Vaskmähisega generaator ja suure jõudlusega K&S mootor garanteerivad tõrgeteta ja pikaajalise töö ning vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele. LED-ekraan võimaldab jälgida generaatori tööd ja õigeaegselt teostada selle hooldust.

 

PUHAS SIINUSLAINE

Sisseehitatud mikroprotsessori juhtimisega elektroonikaseade jälgib generaatori tööd ja tagab stabiilse väljundpinge 230V 50Hz sinusoidi kujul, mis sobib tundliku elektroonika töökindlaks tööks.

LPG/BENSIIN

Generaator töötab nii bensiinil kui ka vedelgaasil (propaan-butaan) ning sisaldab kõike LPG kütusena kasutamiseks vajalikku: reduktoriga voolikut, mis tagab gaasiballooni töökindla ühenduse. Lihtsalt ühendage generaator gaasiballooniga ja käivitage mootor.

KASUTAMISE MITMEKÜLGSUS

Gaasi hoidmiseks saate kasutada nii kaasaskantavat gaasiballooni, kui ka statsionaarse võimsusega generaatorit (gasholder). Ühenduse peab tegema sertifitseeritud spetsialist. Rõhk toitesüsteemis ei tohi ületada 16 bari.

MADAL MÜRATASE

Tänu spetsiaalsele kaitsekorpusele, mis tagab minimaalse mürataseme 66 dB, on seadme töö võimalikult mugav ega häiri teisi.

ÖKONOOMNE REŽIIM

Ergonoomiline juhtpaneel on varustatud kütusesäästu režiimi lülitiga. See režiim vähendab väikese koormuse korral mootori väiksemate pöörete tõttu kütusekulu kuni 50%.

VASTUPIDAV MOOTOR

Könner & Söhneni töökindlat mootorit iseloomustab suurem kestvus, pikk ja stabiilne talitlus ning vastavus kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas EURO V.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Ergonoomiline juhtpaneel on varustatud LED-ekraaniga, kahe USB-pordiga 5 V/1 A, 5 V/2,1 A, tüüpilise 12 V autopistikupesaga, ECONOMY MODE lülitiga, tööoleku indikaatoritega, generaatori paralleelühenduse väljundiga topeltvõimsuse vastuvõtmiseks ja RESET-iga. nupp juhtsüsteemi lähtestamiseks (kaitselüliti väljalülitamisel) ja toiteallika taastamiseks.

KÕRGE KVALITEEDIGA MÄHIS

Könner & Söhneni invertergeneraatorid on varustatud tugeva harjadeta generaatoriga, millel on 100% vaskmähis. Tipptasemel kompaktne püsimagnetgeneraator on paigutatud plastikust korpusesse ja talub maksimaalset koormust ilma kahjustusteta, et tagada generaatorikomplekti pikaajaline ja usaldusväärne töö.

PARALLEELÜHENDUS

Paralleelühendus tagab suurema võimsuse. Kasutades generaatori spetsiaalsesse pistikupessa ühendatud paralleelühendusseadet, saate generaatoreid siduda ja ühendada suurema võimsusega seadmetega. See sobib kõikidele Könner & Söhneni invertergeneraatoritele, välja arvatud KS 8100 seeria mudelitele (KS 8100iE, KS 8100iEG, KS 8100iE ATSR, KS 8100iEG ATSR).

TRANSPORDIKOMPLEKT

Könner & Söhnen Inverter generaatorid on varustatud transpordisüsteemiga, mis hõlbustab liikumist. Kaks ratast ja käepide, mis on generaatori liigutamisel  ülestõstetav, tagavad mugava transportimise ja liikuvuse.

TARVIKUD KOMPLEKT

Generaator on varustatud lisatarvikutega: süüteküünla mutrivõti, voolik rõhualandajaga, PH2 kruvikeeraja 6,0 mm.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring