Invertergeneraator KS 3100iG S

739.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
LPG/bensiini invertergeneraatorite Könner & Söhnen® KS 2000iG S kasutuselevõtt

739.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
3.1**
Nominaalne võimsus, kW
2.8**
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
13.5
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
Mootori käivitamine
Manuaalne
Kütusepaagi maht, l
4.0
Keskmine tööaeg (võimsus 50%), h***
2.7
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
63/88
Võimsus DC, V/А
USB-väljund
5V/1A, 5V/2.1A
Mootori mudel
KS 160i
Mootori silindri maht, cm3
145
Mootori tüüp
LPG/bensiinmootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp
4.6
Paralleelühenduse võimalus
+
Karteri maht, l
0.45
Aku, A·h
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 480x290x430
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 510х320х475
Netokaal, kg 22
Brutokaal, kg 24.6
EAN kood 4260405365562

**Vedelgaasiga töötamine vähendab generaatori võimsust 10%.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

2 laos

Saksa kaubamärgi “Könner & Söhnen” LPG/bensiini invertergeneraator KS 3100iG S on mugav ja kompaktne madala müratasemega elektrienergia allikas. Selle mudeli üks peamisi omadusi on see, et see toodab elektrivoolu puhta siinuslainega.

Kõik mudelid põhinevad jõulistel mootoritel, mis vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sh EURO V. K&S invertergeneraatorite mootoritel on Economy režiim, mis võimaldab kasutada generaatorit madalatel pööretel ja vähendab kütusekulu kuni 50%. Vaskmähisega generaator ja suure jõudlusega K&S mootor garanteerivad tõrgeteta ja pikaajalise töö ning vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele. LED-ekraan võimaldab jälgida generaatori tööd ja õigeaegselt teostada selle hooldust.

PUHAS SIINUSLAINE

Sisseehitatud mikroprotsessori juhtimisega elektroonikaseade jälgib generaatori tööd ja tagab stabiilse väljundpinge 230V 50Hz sinusoidi kujul, mis sobib tundliku elektroonika töökindlaks tööks.

LPG/BENSIIN

Generaator töötab nii bensiinil kui ka vedelgaasil (propaan-butaan) ning sisaldab kõike LPG kütusena kasutamiseks vajalikku: reduktoriga voolikut, mis tagab gaasiballooni töökindla ühenduse. Lihtsalt ühendage generaator gaasiballooniga ja käivitage mootor.

KASUTAMISE MITMEKÜLGSUS

Gaasi hoidmiseks saate kasutada nii kaasaskantavat gaasiballooni, kui ka statsionaarse võimsusega generaatorit (gasholder). Ühenduse peab tegema sertifitseeritud spetsialist. Rõhk toitesüsteemis ei tohi ületada 16 bari.

MADAL MÜRATASE

Tänu spetsiaalsele kaitsekorpusele, mis tagab minimaalse mürataseme 63 dB, on seadme töö võimalikult mugav ega häiri teisi.

ÖKONOOMNE REŽIIM

Ergonoomiline juhtpaneel on varustatud kütusesäästu režiimi lülitiga. See režiim vähendab mootori väiksemate pöörete tõttu väikese koormuse korral kütusekulu kuni 50%.

VASTUPIDAV MOOTOR

Könner & Söhneni töökindlat mootorit iseloomustab suurenenud vastupidavus, pikk ja stabiilne töö ning see vastab kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas EURO V.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Kõigi funktsioonide mugav asukoht: LED-ekraan (tunniloendur, sagedus, pinge), töörežiimi indikaator, ülekoormus- ja lühisekaitse, madala õlitaseme andur, Reset nupp juhtimissüsteemi lähtestamiseks ja pingevarustuse taastamiseks, pistik generaatorite paralleelseks ühendamiseks , kaks USB-väljundit (5V/1A, 5V/2,1A), 230 V pistikupesa ja maandusklemm.

KÕRGE KVALITEEDIGA MÄHIS

Könner & Söhneni invertergeneraatorid on varustatud tugeva harjadeta generaatoriga, millel on 100% vaskmähis. Tipptasemel kompaktne püsimagnetgeneraator on paigutatud plastikust korpusesse ja talub maksimaalset koormust ilma kahjustusteta, et tagada generaatorikomplekti pikaajaline ja usaldusväärne töö.

PARALLEELÜHENDUS

Kahe generaatori paralleelühenduse võimalus koguvõimsuse suurendamiseks ja võimsamate seadmete kasutamise võimalus. Komplektis oleva paralleelühenduse kaabliga saate ühendada kaks invertergeneraatorit ja saada väljundvõimsust, mis on võrdne nende mudelite nimivõimsuse summaga. See sobib kõikidele Könner & Söhneni invertergeneraatoritele, välja arvatud KS 8100 seeria mudelitele (KS 8100iE, KS 8100iEG, KS 8100iE ATSR, KS 8100iEG ATSR).

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring