Invertergeneraator KS 2100i S

559.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?

559.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
2.0
Nominaalne võimsus, kW
1.8
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
8.7
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
Mootori käivitamine
Manuaalne
Kütusepaagi maht, l
4.0
Keskmine. tööaeg (power 50%), h***
4.5
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
62/87
Võimsus DC, V/А
12V/8.3A
USB-väljund
5V/1A, 5V/2.1A
Mootori mudel
KS 110i
Mootori silindri maht, cm3
79.7
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp
3.3
Paralleelühenduse võimalus
+
Karteri maht, l
0.35
Aku, A·h
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 480x290x430
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 510х320х475
Netokaal, kg 18.5
Brutokaal, kg 21.2
EAN kood 4260405365531

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS2100IS Kategooria ,

25 laos

Saksa kaubamärgi “Könner & Söhnen” invertergeneraator KS 2100i S on mugav ja kompaktne madala müratasemega elektrienergia allikas. Selle mudeli üks peamisi omadusi on see, et see toodab elektrivoolu puhta siinuslainega.

Kõik mudelid põhinevad jõulistel mootoritel, mis vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sh EURO V. K&S invertergeneraatorite mootoritel on Economy režiim, mis võimaldab kasutada generaatorit madalatel pööretel ja vähendab kütusekulu kuni 50%. Vaskmähisega generaator ja suure jõudlusega K&S mootor garanteerivad tõrgeteta ja pikaajalise töö ning vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele. LED-ekraan võimaldab jälgida generaatori tööd ja õigeaegselt teostada selle hooldust.

PUHAS SINUSLAINE

Sisseehitatud mikroprotsessori juhtimisega elektroonikaseade jälgib generaatori tööd ja tagab stabiilse väljundpinge 230V 50Hz sinusoidi kujul, mis sobib tundliku elektroonika töökindlaks tööks.

VASTUPIDAV MOOTOR

Könner & Söhneni töökindlat mootorit iseloomustab suurenenud vastupidavus, pikk ja stabiilne töö ning see vastab kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas EURO V.

ÖKONOOMNE REŽIIM

Ergonoomiline juhtpaneel on varustatud kütusesäästu režiimi lülitiga. See režiim vähendab mootori väiksemate pöörete tõttu väikese koormuse korral kütusekulu kuni 50%.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Kõigi funktsioonide mugav asukoht: LED-ekraan (tunniloendur, sagedus, pinge), töörežiimi indikaator, ülekoormus- ja lühisekaitse, madala õlitaseme andur, Reset nupp juhtimissüsteemi lähtestamiseks ja pingevarustuse taastamiseks, pistik generaatorite paralleelseks ühendamiseks ja maandusklemm.

MADAL MÜRATASE

Tänu spetsiaalsele kaitsekorpusele, mis tagab minimaalse mürataseme 62 dB, on seadme töö võimalikult mugav ega häiri teisi.

KÕRGE KVALITEEDIGA ALTERNAATOR

Könner & Söhneni invertergeneraatorid on varustatud tugeva harjadeta generaatoriga, millel on 100% vaskmähis. Tipptasemel kompaktne püsimagnetgeneraator on plastkorpuses ja talub maksimaalset koormust ilma kahjustusteta, et tagada generaatorikomplekti pikaajaline ja usaldusväärne töö.

PARALLEELÜHENDUS

Kahe generaatori paralleelühenduse võimalus koguvõimsuse suurendamiseks ja võimsamate seadmete kasutamise võimalus. Komplektis oleva paralleelühenduse kaabliga saate ühendada kaks invertergeneraatorit ja saada väljundvõimsust, mis on võrdne nende mudelite nimivõimsuse summaga. See sobib kõigile Könner & Söhneni invertergeneraatoritele, välja arvatud KS 8100 seeria mudelitele (KS 8100iE, KS 8100iEG, KS 8100iE ATSR, KS 8100iEG ATSR).

TÄIENDAVAD TARVIKUD

Komplektis: kruvikeeraja, küünla võti.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring