Diiselgeneraator KS 6100HDE (EURO V)

1269.00 

VAATA VIDEOSID
Diiselgeneraatorid Könner&Söhnen®
Millist generaatori võimsust valida?
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Diiselgeneraatori kasutuselevõtt
Diiselgeneraatori manuaalne käivitamine
Diiselgeneraatori elektriline käivitamine

1269.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
5.5
Nominaalne võimsus, kW
5.0
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
23.91
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
1 x CEE 230 V 32 A
Keskmine tööaeg  (power 50%), h***
8.5
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
71/96
Võimsus DC, V/А
12/8.3
Mootori tüüp
Diiselmootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori mudel
KS 440HD-V
Mootori võimsus, hp/kW
12.0/8.83
Eelsoojendi +
Kütusepaagi maht, l
11
Karteri maht, l
1.65
Mootori silindri maht, cm3
418
Toiteväljundi kontroller
Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine
Manuaalne/elektriline
Raami läbimõõt
32
Aku, A·h
30
ATS väljund
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 730×495×630
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 775×500×655
Netokaal, kg 107
Brutokaal, kg 115
EAN kood 4260405362592

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS6100HDE Kategooria ,

 

Accessories set

KÖNNER & SÖHNEN MOOTORID

Nii diisel- kui ka bensiinigeneraatorite mootorid toodetakse DIMAX Int GmbH litsentsi alusel ja on tähistatud Könner &  Söhnen logoga. Mootorite suur võimsus generaatori suhtes tagab deklareeritud väljundvõimsuse ja säilitab stabiilse töö mis tahes koormusel. Kõiki mootoreid testitakse pideva töö nimel. Testimisel võetakse need lahti ja kontrollitakse tõrkeotsingu eesmärgil. Igal mootoril ja generaatoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja hoolduse kvaliteeti. Mootorid vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas uusimatele EURO V heitestandarditele.

Enforced frame SUURENDATUD MOOTORIRESSURSS

Könner & Söhnen HEAVY DUTY seeria  diiselgeneraatoritel on suurendatud mootori ressurss ja pikem kasutusiga, nad võivad töötada rohkem tunde ilma vaheajata. Mootori ressurss ületab 3000 töötundi, seda kinnitavad mitmetunnised, eritasandilised testid ja garantii. Kõrge jõudluse säilitamiseks tuleks masinat korralikult hooldada.

Könner & Söhnen engines ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Mugav ja ergonoomiline generaatori juhtpaneel võimaldab seadet lihtsalt juhtida ega vaja lisaoskusi. Kaasaegne, intelligentne LED-ekraan näitab töötundide arvu, sagedust ja väljundpinget. Ekraanil olev teave aitab kontrollida seadme koormust ja  hooldada generaatorit õigeaegselt, pikendades toote tööiga.

Increased engine resource TUGEVDATUD RAAM

Täiendav raami tugevdus ülemiste kaitseribadega võimaldab HEAVY DUTY professionaalne seeria generaatoritel töötada jäigemal režiimil. Tugevdatud raami struktuur kaitseb paaki kahjustuste eest nii töötamise kui transportimise ajal.

Preheater function EELSOOJENDI FUNKTSIOON

Kõik Heavy Duty seeria generaatorid on varustatud eelsoojendusfunktsiooniga, mis võimaldab talvel generaatorit lihtsalt käivitada.

Ergonomic control panel AVR

Könner & Söhnen seeria diiselgeneraatorid on varustatud pinge AVR stabiliseerimissüsteemiga. AVR võimaldab hoida pinget konstantsel väärtusel 230 V ja kaitseb soovimatute lühiste eest.

AVR AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Könner &  Söhnen generaatorite mudelid on vibratsiooni vähendamiseks varustatud kummijalgadega. Töötav generaator ei riku seetõttu põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

Dampers to lower vibration TARVIKUTE KOMPLEKT

Generaator on varustatud lisatarvikutega: kaasaskantav 2P PE 16A 230V toitepistik, kaasaskantav 2P E 230V 32A toitepistik, 8x10mm konksvõti, 12x14mm ja 17x19mm võtmeaugud ning kahesuunaline 6,0mm PH2 kruvikeeraja.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring