Bensiinigeneraator KS 7000E 1/3

1039.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
K&S bensiinigeneraatorid VTS-süsteemiga (mudelid 1/3)
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine käsitsi starteriga
Bensiinigeneraatori käivitamine elektrikäivitusega

1039.00 

Pinge
230/400
Max/Nominaalne võimsus (230V), kW
5.5/5.0
Max/Nominaalne võimsus (400V), kW
5.5/5.0
Sagedus, Hz
50
Vool (max.) 230/400 V, A
23.91/9.93
Pistikupesad
1 x CEE 230 V 32 A
1 x CEE 400 V 16 A
Kütusepaagi maht, l
25
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
17
LED-ekraan
Pinge voltides, sagedus, töötunnid
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
70/95
Võimsus DC, V/А
12/8.3
Mootori mudel
KS 390
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp/kW
13.0/9.56
Karteri maht, l
1.1
Mootori silindri töömaht, cm3
389
Toiteväljundi kontroller
Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine
Manuaal/elektriline
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 680×545×550
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 700×545×590
Netokaal, kg 81
Brutokaal, kg 83
EAN kood 4260405362264

Kokku pandud HRV-s.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS7000E13 Kategooria , ,

Unikaalne uuenduslik VTS (Voltage transfer switch) faasilülitussüsteem võimaldab kasutada KS 7000E-1/3 bensiinigeneraatorit nii kolmefaasilises režiimis (400V) kui ka ühefaasilises režiimis (230V) ilma võimsuskadudeta! Seega ei ole vaja osta kahte eraldi generaatorit: kasuta Könner & Söhnen bensiinigeneraatorit koos faasilülitussüsteemiga vajalikul pingel.

VTS SÜSTEEM

Unikaalne uuenduslik VTS (Voltage Transfer Switch) faasilülitussüsteem võrdse võimsusega ühefaasilistele (230 V) ja kolmefaasilistele (400 V) tarbijatele. Igal režiimil on oma kaitselüliti.

KÖNNER & SÖHNEN MOOTORID

Saksa insenerid on spetsiaalselt kaubamärgi Könner & Söhnen jaoks loonud Könner & Söhnen seeria mootorid, mis on läbinud mitmetunnised ja eritasandilised testid ning need on väga töökindlad.

MOOTORITE INDIVIDUAALSED SEERIANUMBRID

Könner & Söhneni mootorid vastavad kõigile maailma ja Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas kahjulike emissioonide ja mürataseme nõutele. Seda tõendavad Euroopa kvaliteedisertifikaadid. Igal mootoril ja generaatoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja teeninduse kvaliteeti.

MUGAV ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Mugav ja ergonoomiline generaatori paneel võimaldab seadet mugavalt juhtida ega vaja lisaoskusi. Kaasaegne, intelligentne LED-ekraan näitab töötundide arvu, sagedust ja väljundpinget. Ekraanil olev teave aitab kontrollida seadme koormust ja õigeaegselt generaatorile hooldust teha, pikendades toote tööiga.

VARUSTUS

Generaatori paneel on varustatud ergonoomiliste pistikutega ühe- ja kolmefaasiliste tarbijate ühendamiseks. Suure võimsusega pistikupesad on valmistatud kvaliteetsest kuumakindlast plastikust.

SÜNKROONNE VAHELDUVVOOLUGENERAATOR

Integreeritud, intelligentse AVR-süsteemiga sünkroongeneraator on spetsiaalselt loodud ühe- ja kolmefaasiliseks tööks, ilma toitekadudeta. Kõrge töötlus ja vaskmähis toetavad generaatori pikaajalist maksimaalset koormust.

LIHTNE KÄIVITUSSÜSTEEM

Lihtne käivitussüsteem võimaldab mootorit mugavalt käivitada. Kasutamise hõlbustamiseks on seda tüüpi generaatoritel kahte tüüpi käivitus – käsitsi ja elektriline. Võimsamad mudelid on lisaks varustatud elektrilise käivitussüsteemiga.

100% VASKMÄHISEGA VAHELDUVVOOLUGENERAATOR

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud 100% vaskmähisest koosneva kvaliteetse, sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga. Vaskmähis suudab taluda maksimumkoormusi ilma, et tekisk kahjustusi ja tagab generaatorikomplekti pikaajalise töökindluse.

TERASPAAK

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud suuremahulise, terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub paagil.

AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Kõik Könner & Söhnen generaatorite mudelid on vibratsiooni vähendamiseks varustatud kummijalgadega. Tänu kummiamortisaatorile ei riku töötav generaator põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring