Bensiinigeneraator KS 7000

739.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine käsitsi starteriga

739.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
5.5
Nominaalne võimsus, kW
5.0
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
23.91
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
1 x CEE 230 V 32 A
Kütusepaagi maht, l
25
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
17
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
70/95
Võimsus DC, V/А
12/8.3
Mootori mudel
KS 390
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp/kW
13.0/9.56
Karteri maht, l
1.1
Mootori silindri maht, cm3
389
Toiteväljundi kontroller
Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine
Manuaal
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 680x545x550
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 700x545x590
Netokaal, kg 69.2
Brutokaal, kg 71.6
EAN kood 4260405361076

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS7000 Kategooria ,

18 laos

Bensiinigeneraator KS 7000 pikaajaline töökindlus on tagatud  tänu sellele, et toode on varustatud 100% vaskmähisest koosneva kvaliteetse sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga ning Könner & Söhnen seeria mootoritega. Lihtne käivitussüsteem ja ergonoomiline juhtpaneel teevad kasutamise mugavaks.

KÖNNER & SÖHNEN MOOTORID

Saksa inseneerid on spetsiaalselt Könner & Söhnen kaubamärgi jaoks loonud Könner & Söhnen seeria mootorid, mis on läbinud mitmetunnised ja mitmetasandilised testid, seetõttu on tagatud mootori töökindlus.

MOOTORITE INDIVIDUAALSED SEERIANUMBRID

Könner & Söhneni mootorid vastavad kõigile maailma ja Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas kahjulike emissioonide ja mürataseme nõuetele. Seda tõendavad Euroopa kvaliteedisertifikaadid. Igal mootoril ja generaatoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja teeninduse kvaliteeti.

MUGAV ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Mugav ja ergonoomiline generaatori paneel võimaldab kogu seadet juhtida lihtsalt ega vaja lisaoskusi. Kaasaegne, intelligentne LED-ekraan näitab nii töötundide arvu, sagedust kui väljundpinget. Ekraanil olev teave aitab kontrollida seadme koormust ja õigeaegselt planeerida generaatori hooldust, pikendades sellega tööiga.

100% VASKMÄHISEGA ALTERNAATOR

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud tipptasemel, 100% vaskmähisest koosneva kvaliteetse sünkroongeneraatoriga. Vaskmähis talub maksimaalseid koormusi, ilma et tekiks kahjustusi ning tagab generaatorikomplekti pikaajalise usaldusväärse töö.

LIHTNE KÄIVITUSSÜSTEEM

Lihtne käivitussüsteem võimaldab mootorit mugavalt käivitada. Kasutamise hõlbustamiseks on generaatoril kahte tüüpi käivitus – käsitsi ja elektriline.

TERASPAAK

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud suuremahulise,  terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub paagil.

AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Kõik Könner & Söhnen generaatorite mudelid on vibratsiooni vähendamiseks varustatud kummijalgadega. Töötav generaator ei riku seetõttu põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring