Bensiinigeneraator KS 3000

439.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine käsitsi starteriga

439.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
3.0
Nominaalne võimsus 2.6
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
13.04
Pistikupesad
2 x Schuko 230 V
Kütusepaagi maht, l
15
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
15
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
68/93
Võimsus DC, V/А
12/8.3
Mootori mudel
KS 210
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus hp/kW
7.0/5.15
Karteri maht, l
0.6
Mootori silindri maht, cm3
208
Toiteväljundi kontroller
Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine
Manuaalne
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 580x430x440
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 610x455x485
Netokaal, kg 41.5
Brutokaal, kg 43.6
EAN kood 4260405361083

Kokku pandud HRV-s.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS3000 Kategooria ,

24 laos

Bensiinigeneraator KS 3000 on varustatud 100% vaskmähisest koosneva, kvaliteetse sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga ning Könner & Söhnen seeria mootoriga, mis tagab pikaajalist töökindlust. Lihtne käivitussüsteem ja ergonoomiline juhtpaneel teevad kasutamise mugavaks.

KÖNNER & SÖHNEN MOOTORID

Saksa insenerid on spetsiaalselt Könner & Söhnen kaubamärgi jaoks on loonud Könner & Söhnen seeria mootorid, mis on läbinud mitmetunnised ja mitmetasandilised testid, seetõttu on tagatud mootori töökindlus.

MOOTORITE INDIVIDUAALSED SEERIANUMBRID

Könner & Söhneni mootorid vastavad kõigile maailma ja Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas kahjulike emissioonide ja mürataseme osas. Seda tõendavad Euroopa kvaliteedisertifikaadid. Igal mootoril ja generaatoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja teeninduse kvaliteeti. Könner & Söhneni mootoreid on lihtne käivitada ja neil on madal vibratsioon. KS 3000 bensiinigeneraator on varustatud töökindla 1-silindrilise 7 hj mootoriga.

MUGAV ERGONOOMILINE ELEKTRIKÄIVITUSEGA JUHTPANEEL

Generaatori ergonoomiline juhtpaneel võimaldab masina tööd mugavalt juhtida just tänu selgele funktsioonide asukohale: kaasaegne LED-ekraan (loendurid, sagedus, pinge), elektrikäivitus, avariilüliti (kaitselüliti), madala õlitaseme andur, pistikupesad, klemmid.

100% VASKMÄHISEGA ALTERNAATOR

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud tipptasemel, 100% vaskmähisest koosneva kvaliteetse sünkroongeneraatoriga. Vaskmähis talub maksimaalseid koormusi ilma kahjustusteta, tagades generaatorikomplekti pikaajalise usaldusväärse töö.

LIHTNE KÄIVITUSSÜSTEEM

Lihtne käivitussüsteem võimaldab mootorit mugavalt käivitada. Kasutamise hõlbustamiseks on seda tüüpi generaatoritel kahte tüüpi käivitus – käsitsi ja elektriline. Võimsamad mudelid on lisaks varustatud elektrilise käivitussüsteemiga.

TERASPAAK

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud suuremahulise,  terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub paagil.

AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Kõik Könner & Söhnen generaatorite mudelid on vibratsiooni vähendamiseks varustatud kummijalgadega. Töötav generaator ei riku seetõttu põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring