Bensiinigeneraator KS 15-1E ATSR

3389.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine elektrikäivitusega

3389.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
12.5
Nominaalne võimsus, kW
12.0
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
53
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
1 x CEE 230 V 32 A
1 x CEE 230 V 63 A
Kütusepaagi maht, l
55
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg, õlialarm
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
72/97
Võimsus DC, V/А
Mootori mudel
KS 780
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga kahesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp/kW
22.0/16.18
Karteri maht, l
1.5
Mootori silindri maht, cm3
750
Toiteväljundi kontroller
Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine
Elektriline
Aku, A·h
36
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 797×705×805
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 807×715×905
Netokaal, kg 155
Brutokaal, kg 170
EAN kood 4260405363438

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG 5 TÖÖPÄEVA

SKU KS151EATSR Kategooria , ,

Kõrge jõudlusega bensiinigeneraator KS 15-1E ATSR põhineb Könner & Söhneni patenteeritud 22 hj kahesilindrilisel mootoril, mis vastab kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas uusimatele EURO 5 heitgaasistandarditele. Bensiinigeneraator sobib ATS-i (automaatse ülekandelüliti) agregaadi ühendamiseks. Mootori hädaseiskamisnupu ja multifunktsionaalse LED-ekraaniga kasutajasõbralik ergonoomiline juhtpaneel võimaldab jälgida generaatori tööd: pinget, sagedust, töötunde, aga ka õlitaset. Mudel on varustatud pistikupesadega bensiinigeneraatori täielikuks võimsuse eemaldamiseks. Pistikupesad on varustatud kaitsmetega ja komplekteeritud sobivate pistikutega. Suure mahutavusega 55 l kütusepaak tagab pika ja pideva töö.

1-silindriline õhkjahutusega mootor (18,5 hj) KÕRGE JÕUDLUSEGA MOOTOR

Võimas ja töökindel, 2-silindriline õhkjahutusega mootor (22 hj) on suure jõudlusega ja kulutõhus ning vastab Euroopa kvaliteedistandarditele (sh heitgaasid ja müra). Igal mootoril on ettevõtte Könner & Söhnen tempel ja individuaalne seerianumber, et tagada tootmise ja müügijärgse teeninduse kvaliteedikontroll.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Kasutajasõbralik ergonoomiline juhtpaneel võimaldab hõlpsalt juhtida kogu seadet, ei nõua erioskusi ning on varustatud bensiinigeneraatorist antava täisvõimsuse eemaldamiseks mõeldud pistikupesadega ja kaasaegse LED-ekraaniga (tunniloendur, sagedus, pinge, õlialarm). Paneel on varustatud mootori avariilülitiga.

ATS VÄLJUND

ATS (Automatic Transfer Switch) seade käivitab automaatselt generaatori ja edastab sellele koormuse, kui põhitoiteallikas on lahti ühendatud ning peatab generaatori automaatselt, kui tsentraalne toiteallikas taastub.

100% VASKMÄHISEGA VAHELDUVVOOLUGENERAATOR

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud 100% vaskmähisest,  kvaliteetse sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga. Vaskmähis suudab taluda maksimumkoormusi ilma kahjustusteta, tagades generaatorikomplekti pikaajaline töökindlus.

TERASPAAK

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud suuremahulise terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub paagil.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring