Bensiinigeneraator KS 10000E-3

1039.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
K&S bensiinigeneraatorid VTS-süsteemiga (mudelid 1/3)
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine elektrikäivitusega

1039.00 

Pinge 400
Max võimsus, kW
8.0
Nominaalne võimsus, kW
7.5
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
14.45
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
1 x CEE 400 V 16 A
Kütusepaagi maht, l
25
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
15
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
71/96
Võimsus DC, V/А
12/8.3
Mootori mudel
KS 440
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp/kW
18.0/13.24
Karteri maht, l
1.2
Mootori silindri maht, cm3
440
Toiteväljundi kontroller
Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine
Manuaal/elektriline
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 680x545x550
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 700x545x590
Netokaal, kg 88.0
Brutokaal, kg 90.4
EAN kood 4260405361182

Kokku pandud HRV-s.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS10000E3 Kategooria ,

4 laos

Kasutage kolmefaasilist generaatorit ainult kolmefaasiliste tarbijate jaoks (400 V)!

KÖNNER & SÖHNEN MOOTORID

Saksa insenerid on spetsiaalselt kaubamärgi Könner & Söhnen jaoks loonud Könner & Söhnen seeria mootorid, mis on läbinud mitmetunniseid ja eritasandilisi teste, mistõttu on need väga töökindlad. Suure jõudlusega Könner & Söhnen mootorid vastavad uusimatele EURO V heitgaasistandarditele.

MOOTORITE INDIVIDUAALSED SEERIANUMBRID

Könner & Söhneni mootorid vastavad kõigile maailma ja Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas kahjulike emissioonide ja mürataseme nõuetele. Seda tõendavad Euroopa kvaliteedisertifikaadid. Igal mootoril ja generaatoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja teeninduse kvaliteeti. Könner & Söhneni mootoritel on lihtne käivitumine ja madal vibratsioon.

MUGAV ERGONOOMILINE ELEKTRIKÄIVITUSEGA JUHTPANEEL

Mugav ja ergonoomiline generaatori paneel võimaldab kogu seadet lihtsalt juhtida ega vaja lisaoskusi. Kaasaegne intelligentne LED-ekraan näitab töötundide arvu, sagedust ja väljundpinget. Ekraanil olev teave aitab kontrollida seadme koormust ja õigeaegselt generaatorit hooldada, pikendades tööiga.

230V VÕI 400V

Esitatud seeria sisaldab ühe- ja kolmefaasiliste tarbijate mudeleid. ATS-funktsiooniga generaatori juhtpaneelil on vastavad 230V ja 400V võrguklemmid.

 

100% VASKMÄHISEGA VAHELDUVVOOLUGENERAATOR

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud 100% vaskmähisest, kvaliteetse sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga. Ainult vaskmähis suudab taluda maksimumkoormusi ilma kahjustusteta, et tagada generaatorikomplekti pikaajaline töökindlus.

LIHTNE KÄIVITUSSÜSTEEM

Lihtne käivitussüsteem võimaldab mootorit kiiresti käivitada ja seda teha ilma suurema pingutuseta. Kasutamise hõlbustamiseks on seda tüüpi generaatoritel kahte tüüpi käivitus – käsitsi ja elektriline. Võimsamad mudelid on lisaks varustatud elektrilise käivitussüsteemiga.

TERASPAAK

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud suurendatud terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub kasutamise hõlbustamiseks paagil.

AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Kõik Könner & Söhnen generaatorite mudelid on vibratsiooni vähendamiseks varustatud kummijalgadega. Töötav generaator ei riku seetõttu põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring