Bensiinigeneraator KS 10000E 1/3

1229.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
K&S bensiinigeneraatorid VTS-süsteemiga (mudelid 1/3)
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine käsitsi starteriga
Bensiinigeneraatori käivitamine elektrikäivitusega

1229.00 

Pinge 230/400
Max/Nominaalne võimsus (230V), kW 8.0/7.5
Max/Nominaalne võimsus (400V), kW 8.0/7.5
Sagedus, Hz 50 Hz
Vool (max.) 230/400 V, A 34.78/14.45
Pistikupesad 1 x CEE 230 V 32 A
1 x CEE 400 V 16 A
Kütusepaagi maht, l
25
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
15
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB 71/96
Võimsus DC, V/А 12/8.3
Mootori mudel KS 440
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp/kW 18.0/13.24
Karteri maht, l 1.2
Mootori silindri maht, cm3 440
Toiteväljundi kontroller Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine Manuaal/elektriline
Kaitseklass IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 680x545x550
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 700x545x590
Netokaal, kg 88
Brutokaal, kg 90
EAN kood 4260405361601

Kokku pandud HRV-s.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS10000E13 Kategooria ,

1 laos

Unikaalne uuenduslik VTS (Voltage transfer switch) faasilülitussüsteem võimaldab kasutada generaatorit nii kolmefaasilises režiimis (400V) kui ka ühefaasilises režiimis (230V) ilma võimsuskadudeta! Ei ole vaja kahte eraldi generaatorit: lülita režiim ja kasuta Könner & Söhneni generaatorit koos faasilülitussüsteemiga vajalikul pingel. Keevitusinverteri ühenduse võimalus maksimaalse vooluga kuni 200 A* (ühefaasilises režiimis).

* Ainult juhul, kui keevitusinverteri efektiivsus on 85% ja kaarepinge on 25 V.

VTS SÜSTEEM

Unikaalne uuenduslik VTS (Voltage Transfer Switch) faasilülitussüsteem võrdse võimsusega ühefaasilistele (230 V) ja kolmefaasilistele (400 V) tarbijatele. Igal režiimil on oma kaitselüliti.

KÖNNER & SÖHNEN MOOTORID

Könner & Söhneni mootoril on täiendav võimsusreserv, mis tagab, et Könner & Söhneni generaatorid annavad deklareeritud võimsuse.

MOOTORITE INDIVIDUAALSED SEERIANUMBRID

Könner & Söhneni mootorid vastavad kõigile maailma ja Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas kahjulike emissioonide ja mürataseme nõuetele. Seda tõendavad Euroopa kvaliteedisertifikaadid. Igal mootoril ja generaatoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja teeninduse kvaliteeti.

Könner & Söhneni mootoritel on lihtne käivitumine ja madal vibratsioon.

MUGAV ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Mugav ja ergonoomiline generaatori paneel võimaldab seadet lihtsalt juhtida ega vaja lisaoskusi. Kaasaegne intelligentne LED-ekraan näitab töötundide arvu, sagedust ja väljundpinget. Ekraanil olev teave aitab kontrollida seadme koormust ja õigeaegselt hooldada generaatorit, pikendades tööiga.

VARUSTUS

Generaatori paneel on varustatud ergonoomiliste pistikutega ühe- ja kolmefaasiliste tarbijate ühendamiseks. Suure võimsusega pistikupesad on valmistatud kvaliteetsest, kuumakindlast plastikust.

SÜNKROONNE VAHELDUVVOOLUGENERAATOR

Integreeritud, intelligentse AVR-süsteemiga sünkroongeneraator on loodud spetsiaalselt ühe- ja kolmefaasiliseks tööks ilma toitekadudeta. Kõrge töötlus ja vaskmähis taluvad maksimaalset pikaajalist  koormust.

LIHTNE KÄIVITUSSÜSTEEM

Lihtne käivitussüsteem võimaldab mootorit mugavalt käivitada ja seda teha ilma suurema pingutuseta. Kasutamise hõlbustamiseks on seda tüüpi generaatoritel kahte tüüpi käivitus – käsitsi ja elektriline. Võimsamad mudelid on lisaks varustatud elektrilise käivitussüsteemiga.

100% VASKMÄHISEGA VAHELDUVVOOLUGENERAATOR

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud 100% vaskmähisest koosneva kvaliteetse, sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga. Vaskmähis suudab taluda maksimumkoormusi kahjustusteta, tagades generaatorikomplekti pikaajalise töökindluse.

TERASPAAK

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud suuremahulise, terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub  paagil.

TUGEVDATUD TERASRAAM

Generaator on varustatud tugeva, ø 32 mm läbimõõduga terasraamiga, mis kaitseb generaatorit erinevate kahjustuste eest ja tagab mugava transportimise.

AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Kõik Könner & Söhnen generaatorite mudelid on vibratsiooni vähendamiseks varustatud kummijalgadega. Töötav generaator ei riku seetõttu põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring