Kaasaskantav jõujaam KS 300PS

329.00 

Hinnatud võimsus, W
300
Tippvõimsus, W
600
Akumaht
296 Wh (20 Ah, 14.8 V)
Aku tüüp
Lithium-ion laetav aku
Laadimise sisend
19 V/3 A
AC väljund
1 x Schuko 230 V
DC väljund
3х DC 12 V/8 A
USB väljund
2х 5 V/2.4 A max.
USB (Quick Charge 3.0)
5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1.5 A
Type-C väljund
5~15 V/3 A (PD 45 W)
Päikeselaadimise sisend (PV-Input Anderson 1)
MPPT
Sigarisüütaja auk
12 V/8 A
LED lamp
+
Töötemperatuur, °C
-10 °C … 40 °C
Neto dimensioonid (LxWxH), mm
285 x 155 x 205
Bruto dimensioonid (LxWxH), mm
334 х 194 х 245
Netokaal, kg
3.3
Brutokaal, kg
4.1

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS300PS Kategooria

KS 300PS kaasaskantav jõujaam on Saksa kaubamärgi Könner & Söhnen toode. Jõujaam on abiks töökindlatele laadimisseadmetele, olles liikvel või elektrikatkestuse ajal. Jõujaama võimsusega saab toita selliseid seadmeid: nutitelefonid, digikaamerad, tahvelarvutid, droonid, minikülmikud, rehvipumbad ja ventilaatorid. Vaikselt töötav jõujaam annab Sinu elektriseadmetele tõhusa toite, ilma häiriva mürata.

HIGH QUALITY LITHIUM BATTERY KÕRGEKVALITEEDILINE LIITIUMAKU

Kaasaskantav jõujaam on varustatud kõrgekvaliteetse ja suure võimsusega liitiumakuga, mis on  õhuke ja kerge ning millel on pikk eluiga ja mitmekülgsed ohutusfunktsioonid. Kaasaskantav jõujaam on varustatud sisseehitatud BMS-iga (Battery Management System), mida juhib nutikas võimsuse juhtimisprotsessor. Erinevad turvafunktsioonid tagavad vastupidava ja ohutu töö.

PURE SINE WAVE PUHAS SINUSLAINE

Puhas siinuslaine sobib tundlikele seadmetele. Kõik Könner & Söhneni kaasaskantavad laadimisjaamad on varustatud Power Delivery tehnoloogiaga, mis tagab kaasaegsete nutitelefonide ja lisaks sülearvutite akude kiire laadimise. Ühildudes paljude seadmetega, sisaldab jõujaam: 3 alalisvoolu alalisvoolu porti, 1 vahelduvvoolu vahelduvvoolu porti, 1 USB PD Quick Charge 3.0 porti, 2 USB 2.4 porti, 1 USB Type-C porti, mis on mugav mitmesuguste elektrooniliste seadmete toiteks.

Reinforced plastic case TUGEVDATUD PLASTIST KORPUS

Korpus on valmistatud vastupidavast ABS plastikust, mis tagab kõrgendatud löögikindluse. Jõujaam on varustatud sisseehitatud ventilaatoriga, mis tõhustab soojuse eemaldamist ja maksimaalset jahutamist.  Tootel on kandesang transportimiseks.

LСD DISPLAY LСD EKRAAN

LCD-ekraanil on erinevad indikaatorid: aku hetketaseme indikaator protsentides, temperatuuriindikaator, rikkeindikaator, samuti teave praeguse sisend- ja väljundvõimsuse kohta vattides (W).

LED lamp LED LAMP

Kaasaskantaval jõujaamal on sisseehitatud ülihele LED-lamp kolme režiimiga: LED-valgustusrežiim, LED SOS-režiim, LED-i vilkumise režiim

Several charging options ERINEVAD LAADIMISVALIKUD

Elektrijaama laadimiseks on mitu võimalust: päikesepaneelilt päikeseenergia abil (valikuline), vahelduvvoolu pistikupesast adapteri ja 12 V auto sigaretisüütaja abil.

Saada tootepäring