Diiselgeneraator KS 8100HDE (EURO V)

1389.00 

VAATA VIDEOSID
Diiselgeneraatorid Könner&Söhnen®
Millist generaatori võimsust valida?
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Diiselgeneraatori kasutuselevõtt
Diiselgeneraatori manuaalne käivitamine
Diiselgeneraatori elektriline käivitamine

1389.00 

Pinge
230
Max võimsus, kW
6.5
Nominal võimsus, kW
6.0
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
28.26
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
1 x CEE 230 V 32 A
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
6.9
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
71/96
Võimsus DC, V/А
12/8.3
Mootori tüüp
Diiselmootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori mudel
KS 480HD-V
Mootori võimsus, hp/kW
14.0/10.3
Eelsoojendi +
Kütusepaagi maht, l
11
Karteri maht, l
1.65
Mootori silindri töömaht, cm3
456
Toiteväljundi kontroller
Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine
Manuaalne/elektriline
Raami läbimõõt
32 mm, round
Aku, A·h
30
ATS väljund
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 730×495×630
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 760×550×660
Netokaal, kg 117
Brutokaal, kg 125
EAN kood 4260405362110

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS8100HDE Kategooria ,

 

KÖNNER & SÖHNEN MOOTORID

Nii diisel- kui ka bensiinigeneraatorite mootorid toodetakse DIMAX Int GmbH litsentsi alusel ja on tähistatud Könner & Söhnen logoga. Mootorite suur võimsus generaatori suhtes võimaldab saada deklareeritud väljundvõimsuse ja säilitada stabiilse töö mis tahes koormusel. Kõiki mootoreid testitakse pideva töö nimel, need võetakse lahti ja kontrollitakse tõrkeotsingu eesmärgil. Igal mootoril ja generaatoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja hoolduse kvaliteeti. Mootorid vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas uusimatele EURO V heitestandarditele.

Increased engine resource SUUREM MOOTORIRESSURSS

Könner & Söhnen HEAVY DUTY seeria diiselgeneraatoritel on suurendatud mootoriressurss ja neil pikem kasutusiga ning võivad töötada rohkem tunde ilma vaheajata. Mootori ressurss ületab 3000 töötundi, mida kinnitavad mitmetunnised, eritasandilised testid ja garantii. Kõrge jõudluse säilitamiseks tuleks masinaid korralikult hooldada.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Mugav ja ergonoomiline generaatori juhtpaneel võimaldab kogu seadet lihtsalt juhtida ega vaja lisaoskusi. Kaasaegne intelligentne LED-ekraan näitab töötundide arvu, sagedust ja väljundpinget. Ekraanil olev teave aitab kontrollida seadme koormust ja hooldada generaatorit õigeaegselt , pikendades toote tööiga.

 

Preheater function EELSOOJENDI FUNKTSIOON

Kõik Heavy Duty seeria generaatorid on varustatud eelsoojendusfunktsiooniga, mis võimaldab talvel generaatorit lihtsalt käivitada.

AVR AVR

Könner & Söhnen seeria diiselgeneraatorid on varustatud pinge AVR stabiliseerimissüsteemiga. AVR võimaldab hoida pinget püsiväärtusel 230 V ja kaitseb soovimatute lühiste eest.

Enforced frame TUGEVDATUD RAAM

Täiendav raamitugevdus koos ülemiste kaitseribadega võimaldab HEAVY DUTY professionaalse seeria generaatoritel töötada jäigemal režiimil. Tugevdatud raamistruktuur kaitseb paaki kahjustuste eest töötamise ja transportimise ajal.

Dampers to lower vibration AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Kõik Könner & Söhnen generaatorid on vibratsiooni vähendamiseks varustatud kummijalgadega. Töötav generaator ei riku seetõttu põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

Accessories set TARVIKUTE KOMPLEKT

Generaator on varustatud lisatarvikutega: kaasaskantav 2P PE 16A 230V toitepistik, kaasaskantav 2P E 230V 32A toitepistik, 8x10mm konksvõti, 12x14mm ja 17x19mm võtmeaugud ning kahesuunaline 6,0mm PH2 kruvikeeraja.

 

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring