2 silindriline diiselgeneraator KS 13-2DEW ATSR

Pinge 230
Max võimsus, kW 9.0
Nominaalne võimsus, kW 8.5
Sagedus, Hz 50
Vool (max), А 39.13
Pistikupesad 1 x CEE 230 V 32 A
2 x Schuko 230 V
1 x CEE 230 V 63 A
Kontaktriba
Keskmine. tööaeg (võimsus 50%), h***
11.4
Kontrollpaneel Multifunktsionaalne digitaalne kontroller SmartGen
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB 67/92
Võimsus DC, V/А
Mootori tüüp Diiselmootoriga V-twin vesijahutusega kahesilindriline, neljataktiline
Mootori mudel KS 820HD
Mootori võimsus, hp/kW 18/13.24
Eelsoojendi
Kütusepaagi maht, l 25
Karteri maht, l 3.3
Jahutusvedeliku maht, l 3.5
Mootori silindri maht, cm3 794
Toiteväljundi kontroller Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine Elektriline
Aku, A·h 36
ATS väljund
Kaitseklass IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 1250x650x760
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 1300x700x880
Netokaal, kg 310
Brutokaal, kg 345
EAN kood 4260405363179

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG 6 KUUD

SKU KS132DEWATSR Kategooria ,

Selle seeria generaatorid on välja töötatud kaasaegsete raskeveokite kahesilindriliste vesijahutusega mootorite (18 hj), pikema tööeaga (üle 3000 töötunni) baasil. TM Könner & Söhneni diiselgeneraatoritel KS 13 on ainulaadne VTS faasilülitussüsteem, mis sobib ühefaasiliseks (230 V) või kolmefaasiliseks (400 V) tööks peaaegu ilma võimsuskadudeta. Minielektrijaamadel on kaks konstruktsioonitüüpi: avatud, varustatud LED-ekraaniga (pinge, sagedus, töötunnid) ja suletud helikindlasse vandaalivastasesse korpusesse koos multifunktsionaalse kontrolleri ja kaugjuhtimispuldiga.

Kõik selle seeria generaatorid sobivad АТS (automaatse ülekandelüliti) süsteemi ühendamiseks ja varustatud automaatse seiresüsteemiga kõigi tööoleku põhinäitajate jaoks: ülekoormuskaitse, automaatne mootori seiskamine madalal õlitasemel, kütusetaseme andur. HEAVY DUTY seeria generaatorid on mõeldud kasutamiseks mitte ainult varutoiteallikana, vaid ka pidevaks tööks.

TWO-CYLINDER ENGINE KÕRGE JÕUDLUSEGA KAHESILINdriline MOOTOR

Suure jõudlusega optimaalselt tasakaalustatud V-twin vesijahutusega kahesilindriline neljataktiline mootor (18 hj), mis tagab töö ajal generaatori väiksema vibratsiooni ja sellel on suurendatud mootoriressurss.

KORPUS

Aastaringselt töötav, mürasummutav, lõhkumiskindel korpus tagab generaatori tõhusa kaitse ja pikendab selle kasutusiga. Korpus on hõlpsaks liigutamiseks varustatud käepidemete ja transpordiratastega.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Kasutajasõbralik ergonoomiline juhtpaneel võimaldab hõlpsalt juhtida kogu seadet, ei nõua erilisi oskusi ja on varustatud pistikupesadega, mis on mõeldud generaatori poolt edastatava täisvõimsuse eemaldamiseks.

SMART GEN

 

KONTAKTRIBA

Suure jõudlusega kahesilindrilised diiselgeneraatorid firmalt TM Könner & Söhnen on varustatud tipptasemel kontaktribadega elektrikaablite ühendamiseks, mis võimaldab eemaldada seadme kogu võimsuse.

ATS VÄLJUND

Generaator sobib ATS (Automatic Transfer Switch) süsteemi ühendamiseks.
ATS (Automatic Transfer Switch) seade käivitab automaatselt generaatori ja edastab sellele koormuse, kui põhitoiteallikas on lahti ühendatud, ning peatab generaatori automaatselt, kui tsentraalne toiteallikas taastub. ATS väljundil on 6-kontaktiline ühendus.

Preheater function EELSOOJENDI FUNKTSIOON

Kõik Heavy Duty seeria generaatorid on varustatud eelsoojendusfunktsiooniga, mis võimaldab talvel generaatorit lihtsalt käivitada.

Increased warranty PIKENDATUD GARANTII

Heavy Duty seeria diiselgeneraatoritel on pikendatud garantii – 2 aastat või 3000 töötundi (olenevalt sellest, kumb täitub varem) nõuetekohase töö ja plaanilise hoolduse korral.

TARVIKUD

 

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring